15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

12.07.2019

5 views Kişi Okumuş

0 Yorum

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Aksaray İL Genel Meclis Başkanı M.Mehmet TÜZÜN, 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Tüzün mesajında şu ifadelere yer verdi; 15 Temmuz gecesi, ülkemize, geleceğimize kast eden hain terör örgütü ve  arkasındaki küresel güçler tarafından planlanan kanlı darbe girişimiyle bu millete tuzak kurmak istendi.Ancak her şeyi hesapladıklarını sanan hainler,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetini ve tarihi sokaklara çıkın çağrısını,bu milletin asaletini, cesaretini ve dik duruşunu hesaba katmadılar.

İman ve bayrağın ahenkleşen kudretiyle yurduna göz dikenleri yok eden aziz milletimizin kahramanlığı asla unutulmayacaktır. 15 Temmuz’da gürleyen topların sesine, fethi müjdeleyen tekbir sesleriyle karşılık veren şehitlerimizi ve gazilerimizi asla unutmadık ve unutmayacağız da.

Meclis Başkanı Mehmet TÜZÜN son olarak ; Şu bilinmelidir ki; bu ülkenin bayrağı yere düşmeyecek, ezan dinmeyecektir. Allah bu ülkeye ahirete kadar bir daha 15 Temmuz gibi geceleri yaşatmasın.Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz gecesi şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, canını ortaya koyarak gazi olan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum,dedi.

Bir önceki yazımız olan AK HEYETTEN ANLAMLI ZİYARET başlıklı makalemizde AK HEYETTEN ANLAMLI ZİYARET hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.