AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

23.08.2019

4 views Kişi Okumuş

0 Yorum

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme” başlığı altında bu yıl üçüncüsü düzenlenecek toplantının Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde yapılacağını belirtti.

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy yaptığı açıklamada, 23-24-25 Ağustos tarihlerindeki toplantının 11 farklı şehirden, partinin İl başkanları, il ve ilçe belediye başkanları, yerel yönetimler başkanlarının yanı sıra bazı bakan yardımcıları, belediye ve il genel meclisi üyeleri ile kadın ve gençlik kolları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirileceğini kaydetti.

Düzenlenecek bölge toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin de katılacağını belirten Başkan Altınsoy, toplantıda başarılı belediye başkanlarının bilgi ve tecrübelerini, yeni belediye başkanlarıyla paylaşacağını ifade etti.

Ayrıca toplantıda, şehirlerin sorunlarının dinleneceğini, belediyelerin ise taleplerinin alınacağını kaydeden Başkan Altınsoy, “Bu toplantılarda bakan yardımcıları ve bürokratlarla belediye başkanlarının kaynaşması hedefleniyor. Belediye Başkanımız Evren Dinçer, ilçe ve belde belediye başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile İl Genel ve Belediye Meclis üyelerimiz ile toplantıda bulunacağız. İlimizin ihtiyaçlarını ilgili mevkilere iletme fırsatını en iyi şekilde değerlendireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Toplantının başta ülkemiz olmak üzere ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. 23.08.2019

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI

HÜSEYİN ALTINSOY

Bir önceki yazımız olan AKSARAY BELEDİYESİ ARTIK WHATSAPP’TA başlıklı makalemizde AKSARAY BELEDİYESİ ARTIK WHATSAPP’TA hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.