AYHAN EREL’DEN ORAT ANADOLU GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.

10.09.2019

6 views Kişi Okumuş

0 Yorum

AYHAN EREL’DEN ORAT ANADOLU GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.

AYHAN EREL’DEN ORAT ANADOLU GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.

İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İl Başkanı Özhan Türemiş ve parti yöneticileri Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler. Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyet binasında gerçekleşen ziyarette, İyi Parti heyetini Cemiyet Başkanı Celil Acar, yönetim kurulu üyesi Ali Genç ve Cemiyet üyeleri karşıladı.

Ziyarette İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, gündeme dair konuları dile getirdi. Yerel anlamda ilimizdeki siyasi konuların değerlendirilmesi yapılarak, Aksaray’ın sorunlarının neler olduğunu, bu sorunların çözülmesi için Ankara’da yapmış olduğu çalışmaları paylaştı. Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Celil Acar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Aksaray hepimizin ortak paydasıdır. Aksaray için taş üstüne taş koyan her kesin yanındayız.” Dedi. Cemiyet yönetim kurulu üyesi ve Gazeteci Yazar Ali Genç’te Aksaray’daki maden konusunu İyi Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel’e ileterek bu konun gündeme getirilmesinde destek istedi.

Bir önceki yazımız olan Gülistan Dergisi Yöneticileri buhara hizmet ve eğitim derneğini ziyaret etti başlıklı makalemizde Gülistan Dergisi Yöneticileri buhara hizmet ve eğitim derneğini ziyaret etti hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.