ÇANAKKALE SAVAŞI EŞSİZ DESTANLARIMIZDANDIR

17.03.2019

7 views Kişi Okumuş

0 Yorum

ÇANAKKALE SAVAŞI EŞSİZ DESTANLARIMIZDANDIR

AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türk milleti, vatanını, hürriyet ve istiklalini korumak için emsalsiz fedakarlıklar göstermiş, cesaret dolu mücadelesiyle şanlı zaferler kazanmıştır diyen Başkan adayı Evren Dinçer mesajında, “Çanakkale Zaferi de şüphesiz milletimizin var oluş mücadelesinin eşsiz destanlarından biridir. Çanakkale Zaferi, sonuçları itibarıyla dünya tarihini de etkileyen dönüm noktalarından biri olmuştur. Milletimizin imkânsızlıkları yenecek derecedeki vatan sevgisi, dünyaya “Çanakkale Geçilmez” dedirtmiştir. Bu vatan için canlarını seve seve veren şehitlerimiz, emsalsiz özverileriyle milletimizin değerlerinin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu tarih boyunca kanıtlamışlardır. Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını ortaya koyan aziz şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların emanetine kararlılıkla sahip çıkacaktır. Birlik ve beraberliğimiz ile bu ruhu koruduğumuz sürece inanmalıyız ki, yarınlarımız daha güzel ve daha parlak olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Günü yıldönümünde, vatanını canından aziz bilen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun. Şehitlerimizin yakınları ile gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi. 17.03.2019

EVREN DİNÇER

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Bir önceki yazımız olan DOLANDIRICILIK OLAYININ ŞÜPHELİLERİ KISKIVRAK YAKALANDI başlıklı makalemizde DOLANDIRICILIK OLAYININ ŞÜPHELİLERİ KISKIVRAK YAKALANDI hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.