Şehit Mikail Candan için Hatim ve dua programı düzenlendi

12.10.2019

7 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Şehit Mikail Candan için Hatim ve dua programı düzenlendi

Şehit Mikail Candan için Hatim ve dua programı düzenlendi

26 Haziran 2019 Tarihinde Zeytindalı Harekat Bölgesinde bölücü örgüt mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Mikail Candan için Bağlıkaya Beldesinde Hatim Duası programı düzenlendi.

Belde Merkez Camiinde Cuma namazı öncesinde düzenlenen Hatim ve dua programına Vali Ali Mantı, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, Vali Yardımcıları Mehmet Tanışır, Mustafa Türkcan, kamu kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan Kuran-ı Kerim Hatimlerinin duası yapıldı. İl Müftüsü Cemalettin Bal’ın imametinde kılınan Cuma namazının ardından programa katılan vatandaşlara yemek ikram edildi. Vali Ali Mantı Şehit Mikail Candan’a Allah’tan rahmet dileyerek şehit Candan’ın babası Ramazan Candan ile bir süre sohbet etti.

-Vali Ali Mantı Emniyet Müdürü Murat Kolcu’ya Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.

Vali ali Mantı 20 Eylül 2019 Tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Murat Kolcu’ ya ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Emniyet Müdürü Kolcu ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Ali Mantı bir süre görüştüğü Kolcu’ya Aksaray Emniyet Müdürlüğü görevinde başarılar diledi.

-OSB Yönetim Kurulu Toplantısı

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında Valilik makamında gerçekleştirildi.

Aksaray Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Evren Dinçer, Yönetim Kurulu Üyeleri işadamları İmdat Altuntaş, Ramazan Okutan, Seyfettin Karagöz ile OSB Müdürü Ayhan Ermiş’in katıldığı toplantıda yatırımlarını tamamlayarak üretime geçen fabrikaların tapu talepleri ile mevcut OSB Bölgesinin ve genişleme bölgesi altyapı çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Yatırımcılardan gelen talepler ile bölgenin sorun ve eksiklikleri ile ilgili görüşmelerin yapıldığını belirten Vali Ali Mantı; el birliği içerisinde bölge ile ilgili, yatırımcıların talepleri ile ilgili konularda gereken çalışmaları yapma gayretinde olduklarını bildirdi.

Bir önceki yazımız olan PKK'LI TERÖRİSTLERİN SİLAHLI MÜCADELESİNİN HAKLI GÖREN ANLAYIŞI LANETLİYORUM başlıklı makalemizde PKK'LI TERÖRİSTLERİN SİLAHLI MÜCADELESİNİN HAKLI GÖREN ANLAYIŞI LANETLİYORUM hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.