TEK MİLLET 6 DEVLET BAKÜ’DE BULUŞTU

17.10.2019

8 views Kişi Okumuş

0 Yorum

TEK MİLLET 6 DEVLET BAKÜ’DE BULUŞTU

TEK MİLLET 6 DEVLET BAKÜ’DE BULUŞTU

“Bakü’de Aksaray Konuşuldu”

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de düzenlenen ve altı ülkenin iş insanlarının katıldığı Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Forumu’na katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde, Azerbaycan’daki iş imkânlarını içeren bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özral ve Ticaret Müşaviri Ahmet Ataker öncülüğündeki toplantıda karşılıklı ticaretin artırılmasına dönük imkânlar dile getirildi.

Daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki oda/borsa başkanlarından oluşan heyet, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Bakü’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşıladı.

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi’nin 7. Zirvesi nedeniyle Bakü’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir müddet sohbet ederek Aksaray için istişarelerde bulundu.

Bir önceki yazımız olan MERCEDES’LE İŞBİRLİĞİNİN DAHA DA GELİŞMESİNİ ARZU EDİYORUZ başlıklı makalemizde MERCEDES’LE İŞBİRLİĞİNİN DAHA DA GELİŞMESİNİ ARZU EDİYORUZ hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.