AKSARAY BELEDİYESİ EK HİZMET BİNASI HİZMETE AÇILDI

13.03.2019

10 views Kişi Okumuş

0 Yorum

AKSARAY BELEDİYESİ EK HİZMET BİNASI HİZMETE AÇILDI

Aksaray Belediyesi, vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet için Hacı Hasanlı Mahallesi’nde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü İle Zabıta Müdürlüğü Ek Hizmet Binasının resmi açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Son 5 yıl içinde gerçekten de çok büyük işlere imza attık. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizleri göreve getirdiği günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar birçok noktada Aksaray’ımızın kendi çıtasının çok daha üzerine çıktığı bölge iller içerisinde ve bu nüfusa ait olup bizim sıralamamızda olan illerin birçoğunun önüne geçmiş olduğunu görüyoruz.

5 Yılda şehrimize yaptığımız hizmetlerin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ek Hizmet binamızda 4 katlı ve 570 metrekare alanda 130 metrekare oturuma sahip bir alanda 5 ay gibi bir sürede tamamlanmıştır. Sosyal İşler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü birimlerinin yer aldığı binada toplam 61 personel hizmet vermekte. Yeni binamızın Aksaray’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Fatih Çiçek, günün anısı olarak Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya Rahmetli Babası Hadi Yazgı ile birlikte olan bir fotoğrafı hediye etti. Başkan Yazgı, bu güzel hediyenin kendisi için çok özel ve anlamlı olduğunu belirterek, Fatih Çiçek ve ekibine Teşekkür etti.

Yeni ek hizmet binasının kurdelesi Başkan Yazgı ve beraberindekiler tarafından Hayırlı olsun dilekleriyle kesilerek hizmete açıldı. Başkan Yazgı ve beraberindekiler açılış sonrası binayı gezerek bilgi edindiler.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yaşar Ar'dan Resmi Kurum Müdürlerini Ziyaretler Devam Ediyor. başlıklı makalemizde Aksaray Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yaşar Ar'dan Resmi Kurum Müdürlerini Ziyaretler Devam Ediyor. hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.