Sultanhanı İlçesinde Çiftçilere Bilgilendirme ve Eğitim Çalışması Yapıldı

10.02.2019

5 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Sultanhanı İlçesinde Çiftçilere Bilgilendirme ve Eğitim Çalışması Yapıldı

Tarım Ve Orman İl Müdürlüğümüzce Sultanhanı ilçesinde üreticilere eğitim verildi. Eğitime İl Müdürümüz Bülent Saklav ,Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürümüz Adem İğdeli ve Teknik personellerimiz katıldı.

Eğitim öncesi İl Müdürümüz Bülent Saklav, Bitki, Su tüketimi ve Yem Bitkileri hakkında çiftçilere kısa bir konuşma yaptıkdan sonra çiftçilerin sorunlarını dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleşen Sunumlu Eğitimde Bitki Su Tüketimi konusunda Ziraat Mühendisimiz Ömer Kılıç, Bitki Beslenme ve Yem Bitkileri Desteklemeleri konusunda Ziraat Mühendisimiz Süleyman Pektaş, KOP Ahır/Ağıl İnşaat’ı Yapımı Desteklemeleri konusunda Teknikerlerimiz Ali Oruç ve Kasım Girgin tarafından üreticiler bilgilendirildi.

Bir önceki yazımız olan AKSARAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İLİMİZDE MEYDANA GELEN “EVDEN HIRSIZLIK VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI” OLAYINI AYDINLATTI. başlıklı makalemizde AKSARAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İLİMİZDE MEYDANA GELEN “EVDEN HIRSIZLIK VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI” OLAYINI AYDINLATTI. hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.