ADAY ÇOK PROJESİ OLAN YOK

15.12.2018

3 views Kişi Okumuş

0 Yorum

ADAY ÇOK PROJE OLAN YOK

Seçim atmosferi Türkiye de olduğu gibi Aksaray ilimizde de hızlandı. Ak Parti ve Mhp  Aksaray il adaylarının açıkladı.İyi parti şuan sessizlik hakim ama tabi bize ulaşan bilgiler mevcut ama bu siyaset neyin nerde olacağı hiç belli Olmuyor. vatandaşın söyle bir nabzını tutumuzda vereceği partiyi çok kişi söylüyor,Çok kişide kararsız olduğunu belirtiyor.Tabi kararsızlar tarafına bakıldığında vatandaş Aksaray’a  ne yapacaklar ne gibi projeleri var bakmak gerekir diyor.

Biz basın camiasına da bugüne kadar benim projelerim şunlar ve şu projeleri yapacağız diyen yok.Sadece gördüğümüz kadarıyla geziyorlar,dolaşıyorlar destek istiyorlar.Özelliklede  vatandaşa az gidiliyor, diğer kurumlara fazla gidiliyor.Seçim kaderini kurumlar belirlemez halk belirler bende söylemesi çünkü artık vatandaş proje görmek istiyor.Aksaray için neler yapılacağını adayında görmek istiyor.Adaylara da sormak gerekir acaba ben belediye başkanı olursam Aksaray için ne yaparım diye hiç düşündünüz mü?

Ben bir basın mensubu olarak herkesin dile getirdiği konuları dile getiriyim isterseniz.Aksaray’ın Düzgün bir girişi var mı ? yok! neden derseniz Ankara istikametinden gelen Aksaray’ı tanımayan bir vatandaş daha şehir merkezine nerden gireceğini bilmiyor.Bunu için bir proje düşündünüz mü?

Bu şeçimde görün bakın vatandaşın içinde çok gezen ve projelerini anlatan kazanır. sadece görüntü ile olmaz. Kendinize iyi bakın sizi rabbime emanet ediyorum.Bir dahaki yazımda görüşmek dileğiyle….

Bir önceki yazımız olan AK PARTİ’DEN ADLİYE TEŞKİLATINA ZİYARETLER başlıklı makalemizde Haberler ve http://aksarayhamle.com/wp-content/uploads/2018/12/ak_heyet_ziyaretler-1.jpg hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz