AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIEROĞLU, SELİME SULTAN KADIN AKTİVİTE MERKEZİNDE İNCELEMEDE BULUNDU

15.01.2019

5 views Kişi Okumuş

0 Yorum

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIEROĞLU, SELİME SULTAN KADIN AKTİVİTE MERKEZİNDE İNCELEMEDE BULUNDU

Aday tanıtım toplantısına katılmak üzere Aksaray’a gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, program sonrası bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından şehre kazandırılan Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’na ziyareti sırasında Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve Teşkilat mensupları eşlik etti.

Başkan Yazgı, Sarıeroğlu’na Kadın Aktivite Merkezinin faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu Kadın Aktivite Merkezinin birimlerini tek tek ziyaret etti. Sarıeroğlu ziyareti sırasında “Sayın Belediye Başkanımız Aksaray’a çok güzel bir Aktivite Merkezi kazandırmış. Gerçekten hanımlar için çok güzel bir hizmet olmuş. Başkanımızı Tebrik ediyoruz” diyerek yapılan hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’na Ziyaretinin anısına AKMEK’li hanımlar tarafından hazırlanan Kağıt Rolyef Esma-ül Hüsna tablosu hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Üniversite Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplantısı başlıklı makalemizde http://aksarayhamle.com/wp-content/uploads/2019/01/50110670_798504837166172_459722669319782400_o.jpg hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.