BAŞKAN YAZGI VE EŞİ HASİBE YAZGI AKSARAY KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ KADEM’İ ZİYARET ETTİ

02.01.2019

13 views Kişi Okumuş

0 Yorum

BAŞKAN YAZGI VE EŞİ HASİBE YAZGI AKSARAY KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ KADEM’İ ZİYARET ETTİ

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’da faaliyete geçen Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM’i ziyaret etti.

Başkan Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ile birlikte Piri Mehmet Paşa Çarşısı’nda faaliyete başlayan KADEM’i ziyaret ederek, KADEM Aksaray temsilcisi Dr. Feyza Baydar’dan Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

KADEM Hizmet binasını gezen Başkan Yazgı, Kadın ve ailenin korunmasında çok önemli bir faaliyet gösteren KADEM’in Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

KADEM Aksaray temsilcisi Dr. Feyza Baydar’da destek ve ziyaretlerinden dolayı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile eşi Hasibe Yazgı hanımefendiye Teşekkür etti.

Dr. Baydar “KADEM, kadın hakları ve özgürlükleri, demokrasi, kadına yönelik şiddetin önlenmesi, kadın istihdamı gibi bütün faaliyetlerde aktif rol oynayacaktır. Kadınlarımız, demokrasimizin en önemli unsurudur. Kadın ve demokrasi kavramları birçok alanda olduğu gibi, 15 Temmuz’da da demokrasiye sahip çıkma noktasında kendisini göstermiş ve kadınlarımız meydanlara çıkarak demokrasi kahramanları olmuşlardır.” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan AKÇED, İL MÜFTÜSÜ CEMALETTİN BAL’A ZİYARETTE BULUNDU başlıklı makalemizde http://aksarayhamle.com/wp-content/uploads/2019/01/IMG_4830.jpg hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz