DOĞADA YAŞAYAN HAYVANLAR İÇİN YEM BIRAKILDI

11.01.2019

24 views Kişi Okumuş

0 Yorum

DOĞADA YAŞAYAN HAYVANLAR İÇİN YEM BIRAKILDI

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile üyeleriyle birlikte kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için doğaya yem bıraktı.

Kılıç, burada yaptığı açıklamada, bu sistemin parçası olan hayvanları korumanın ve onların haklarını savunmanın bilincinde olunması gerektiğini söyledi.

Hazreti Muhammed (S.A.V)’in “Kalbinde merhamet olmayana cennet yoktur” sözünü hatırlatan Başkan Kılıç, “Tabiatın nimetlerle bolluk içinde olduğunu ve sadece insanların bu nimetleri tüketerek yaşamlarını idame ettirmeyeceklerinin bilincindeyiz. Bu kapsamda biz gençler de hayvanlara her baktığımızda sadece hayvandan öte bir canlı görmeliyiz. Allah (C.C) buyurur ki; “Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!” bizde rabbimizin kulları olarak onlara sahip çıkmamız gerektiğinin bilincinde hareket etmeliyiz. Ülke olarak siyasetçisi, genci, yaşlısı, çocuğu, kadını, erkeği kim olursa olsun hayvanları koruma ve onlara elimizden gelen desteği verme noktasında her bireyi duyarlı olmaya davet ediyoruz. Her canlının yaşam hakkı kutsaldır ve hiçbir hayvan kaderine terk edilemez. Bunun için üstümüze düşeni sürdürecek ve her fırsatta yapılması gerekenleri duyuracağız.” diye konuştu. 10.01.2019

MEHMET EMİN KILIÇ

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

Bir önceki yazımız olan TÜRKİYE’DEKİ ARAÇ SAYISI 23 MİLYONA YAKLAŞTI başlıklı makalemizde http://aksarayhamle.com/wp-content/uploads/2019/01/1546931148_T__RK__YE___DEK___ARA___SAYISI_23_M__LYONA_YAKLA__TI.jpg hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz