Şehit Ailelerini Yalnız bıraktı

23.09.2019

43 views Kişi Okumuş

0 Yorum

    Şehit Ailelerini Yalnız bıraktıŞehit Ailelerini Yalnız bıraktı

Aksaray şehit aileleri derneğinin Aksaray’da mevcut 138 şehit var. Bunların 20 tanesi polis şehidi ,118 tanesi asker şehidi

Aksaray şehit aileleri düzenlemiş olduğu aşure ikramında gözler asker ve Alay komutanını aradı.Ne hikmetse şehitleri için yapılan aşure programında ne bir asker,nede bir komutan, nede askeriyeden biri eşlik etmedi.Bugün herkim bu vatanda rahatça yaşıyorsa bu kim olursa olsun şehitlerin sayesindedir.Aksaray il emniyet müdürü Ali Karabağ ve Aksaray valisi Ali mantı tüm şehit programlarına eşlik eder.özellikle Aksaray emniyet müdürü Ali Karabağ katkı sağlar ve polis gönderir.Asker şehitlerinin çoğunlukta olduğu yerde alay komutanı sahip çıkması gerekir.Biz bu şehitler için yapılan aşure ikramına katılan başta valimiz ve emniyet müdürümüz olmak üzere siyasi parti  Temsilcileri ve Aksaray MHP milletvekili Ramazan Kaşlı,Aksaray kurum müdürlerine teşekkür ediyoruz.Bir dahaki yazımda görüşmek üzere sizi Rabbime emanet ediyorum.

Bir önceki yazımız olan VELİNİMET’E HAKARETE KAMU VE MESLEK ODALARIYLA STK’LARIN UMURSAMAZLIĞI! başlıklı makalemizde VELİNİMET’E HAKARETE KAMU VE MESLEK ODALARIYLA STK’LARIN UMURSAMAZLIĞI! hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.