Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ilin talep ve beklentileri için Ankara’da ziyaretler bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ilin talep ve beklentileri için Ankara’da ziyaretler bulundu.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Ankara’ya giden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve İl Genel Meclis üyesi Abdi Okur ile birlikte Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati’nin danışmanlığına atanan hemşerimiz Fatih Mehmet Altınsoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular. Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fatih Mehmet Altınsoy ise, AK heyete teşekkürlerini iletti.

 

Ankara temasları kapsamında Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i de makamında ziyaret eden İl Başkanı Altınsoy ile Merkez İlçe Başkanı Aktürk, tarım ve çiftçi sorunlarını görüştü.

 

Sosyal ve ekonomik refahın özünde, tarımın ve tarımsal sanayinin olduğunu hatırlatan Bakan Yardımcısı Fatih Metin, tarımsal sektörün gelişiminde üreticilerin önemine değinerek, hükümet olarak dün olduğu gibi, bugünde yarın da tarım ve hayvancılık sektörünün temsilcilerine ve üreticilerine destek olmaya devam edeceklerini, tarım kenti Aksaray ile ilgili kendisine iletilen taleplerin ise imkanlar çerçevesinde karşılanacağını bildirdi. 19.02.2020

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI

HÜSEYİN ALTINSOY