Bugün, 27 Kasım 2021 Cumartesi


AHMET MOLLAOĞLU TÜRK BÜRO SEN AKSARAY ŞUBE BAŞKANLIĞIA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AHMET MOLLAOĞLU TÜRK BÜRO SEN AKSARAY ŞUBE BAŞKANLIĞIA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Memur sendikacılığının gerçek adresi Türkiye Kamu-sen Konfederasyonuna bağlı Türk Büro Sendikası Aksaray Şubemizin 5. Olağan genel kurul süreci başlamıştır.

Aksaray’da yirmi bir yıldır Devlet memuru olarak çalışıp, görevime Aksaray Defterdarlığı Vergi Dairesi Müdürlüğünde Gelir Uzmanı olarak devam etmekteyim. Türk Büro Sen Aksaray şubesinde 2002 yılından bu yana üye olmakla beraber üç dönemdir sendikanın yönetiminde görev aldım.

Halen Türk Büro Sen Aksaray şubesi yönetim kurulunda şube başkan yardımcısı olarak görev yaptığım sendikamızın Kasım ayında yapılacak olan 5. Olağan kongresi sebebiyle, değerli dava ve mücadele arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz istişare ve takdirleri ile Aksaray Şube Başkanlığına adayım.

Memuriyet hayatı boyunca Sendikamızın çeşitli kademelerinde görev almış ve bundan sonraki süreçte de Türk Memurunu daha iyi hayat standartlarına çıkartmak için tüm mücadelem devam edecektir. Bu kutlu mücadelede tarafıma verilen destek için teşekkür ediyor, tüm kamuoyuna adaylığımı açıklıyorum.

                              AHMET MOLLAOĞLU 

                                     Türk Büro Sen 

                              Aksaray Şubesi Bşk.Yrd.

 

Tlf: 05335132260