Bugün, 20 Ekim 2021 Çarşamba


AK PARTİ HEYETİNDEN PAZAR ESNAFINA ZİYARET

Semt pazarında talep ve önerileri dinleyen Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy beraberinde İl Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile esnafa hayırlı işler dileyerek, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti

Parti çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde, ilçe ve köylerde çeşitli programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un esnaf ve vatandaşlarla yapmış olduğu sohbet ve kurduğu sıcak samimiyet pazara gelen vatandaşlar tarafından da dikkatle takip edildi.

Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan İl Başkanı Altınsoy, pazar esnafının ve vatandaşların dile getirdikleri talepleri tek tek not aldı.

Sadece seçimden seçime veya ayda yılda hatırlanırsa esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmediklerini, her fırsatta halkın içinde olduklarını vurgulayan Başkan Altınsoy, “AK Parti’ye sahip çıkan ve her zaman yanımızda olan pazarcı esnafımızı ziyaret ederek hem teşekkür ettik, hem de onların sorunlarını dinleyerek not aldık. Gücünü milletten alan bir partinin temsilcileri olarak, milletimiz ile birlikte toplumumuzun her kesimiyle istişare ediyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Her zaman halkının yanında olan, öneri ve düşüncelerini merkeze alan ve buna göre çalışmalarını şekillendiren bir siyaset anlayışını yine bundan sonraki yol haritamız da sürdürmeye devam edeceğiz. Yeni, yeniden büyük Türkiye için, bölgesinin yıldızı, gelişen, kalkınan mutlu, huzurlu insanların yaşadığı bir Aksaray için, milletimizle, hemşerilerimizle omuz omuza, gönül gönüle çalışmaya, üretmeye, hizmete var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bütün hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.