Altınsoy, mesajında, çok önemli olayların yaşandığı 2019 yılını geride bıraktıklarını, ülke olarak yeni umutlar eşliğinde 2020 yılına girildiğini belirtti.

“AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.”

Altınsoy, mesajında, çok önemli olayların yaşandığı 2019 yılını geride bıraktıklarını, ülke olarak yeni umutlar eşliğinde 2020 yılına girildiğini belirtti.

 

AK Parti ile Türkiye'nin istikrarla sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, "Büyüme ve kalkınmamızın artarak devamını temenni ediyorum. Türkiye'nin bölgesinde ve dünyada gücünü arttırarak 2023 hedeflerimize sağlam bir iradeyle ulaşacağımıza inancım tam. Teşkilatımız ve hemşehrilerimizle şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz. Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır."

 

Aksaray'ın gelişmesi ve ortak gelecek için yeni yılda da yorulmadan çalışmaya kararlılıkla devam edeceklerini belirten İl Başkanı Altınsoy, "Şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşması için yepyeni ufuklarla koyduğumuz hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz. Değerlerimiz bize birliği, beraberliği ve kardeşliği yüceltmeyi öğütlemektedir. Kalkınmamız 2020 Yılında da devam edecek hem eğitimde, hem sağlıkta, hem sporda, hem ekonomide, hem savunma sanayide kalkınmaya hep beraber devam edeceğiz. Dünya devletlerinin bütün engellemelerine rağmen Türkiye büyüyecek, güçlenecek ve hak ettiği yeri alacaktır. Bu duygularla bir kez daha 2020 yılının medeniyetimizin kadim şehri Aksaray'ımıza, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, mutluluk, sağlık, ve daha fazla refah getirmesini diliyor, coğrafyamızda akan gözyaşlarının bir an önce bitmesini temenni ediyorum."30.12.2019

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI

HÜSEYİN ALTINSOY