Bugün, 15 Temmuz 2020 Çarşamba


ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ’TAN STK VE KAMU KURUMLARINA ZİYARET

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Üye ziyaretlerinin yanı sıra Kamu Kurumlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirerek Aksaray’a yönelik görüş alışverişinde bulunuyor.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Üye ziyaretlerinin yanı sıra Kamu Kurumlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirerek Aksaray’a yönelik görüş alışverişinde bulunuyor.

Geçtiğimiz günler içerisinde Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdurrahman Özkan, Aksaray Manavlar Balıkçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal, Aksaray İl Kültür Müdürü Mustafa Doğan ve Gençlik Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile görüşen Başkan Göktaş, ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Üye ziyaretlerine aralıksız devam ettiklerini bununla birlikte Kamu Kurumları ve STK’lar ile de bir araya geldiklerini vurgulayan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da; “Aksaray’ın geleceğine yönelik ortak aklın gücüyle hareket etmeye devam ediyoruz. 2020 yılını tamamen üye ziyaretlerimiz ve protokolümüz ile görüş alışverişinde bulunacağımız ve projeler geliştirerek Aksaray’ın gelişimine katkı sağlayacağımız bir yıl olarak belirledik. Bu noktada yaptığımız tüm ziyaretlerimizde bizlere olumlu dönüşler, projeler, öneriler ve beklentiler dile getirilmektedir. Bizim bu ziyaretleri yaparken dile getirdiğimiz amaç tam olarak gerçekleşmeye başlamıştır. Hal Hatır ziyaretlerinden yanı sıra şehrimize yönelik konuların görüşülmesi bizleri amacımıza ulaştığımızı göstermiştir. Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanımızla sektöre yönelik görüş alışverişimiz, Aksaray Manavlar Balıkçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Kuddusi Yeşildal ile şehrimize ve gıda sektörüne yönelik görüşlerimizi, İl Kültür Müdürümüz Mustafa Doğan’la Şehrimizin Turizmine ve Gençlik İl Spor Müdürümüz Aslan Yıldız’la Spora Yönelik Projeler ve Sosyal Sorumluluk Projeleri konularında çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Bu anlamda tüm müdürlerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Aksaray’ın geleceğini Ortak Aklın Gücüyle daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız”Dedi.