Bugün, 28 Ekim 2020 Çarşamba


BAŞKAN DİNÇER OSB EYLÜL AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN DİNÇER OSB EYLÜL AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Eylül Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı.

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ve yönetim kurulu üyelerinin ve OSB Müdürü Ayhan Ermiş’in katılım sağladığı toplantıda Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin gelişmesi ile ilgili oluşturulabilecek olanaklar masaya yatırıldı.

 

Yatırımcı firmaların talep ve isteklerin değerlendirildiği toplantıda Aksaray OSB’nin sorun ve ihtiyaçları ile ilgili değerlendirmede bulunuldu. Vali Hamza Aydoğdu, bölgenin eksikliklerinin giderilmesi ve Aksaray OSB’nin daha da gelişmesine yönelik çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

 

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’ın büyümesi ve gelişmesi için istişarenin büyük önemi olduğunu yapılan istişareler sonucu atılacak adımların Aksaray’ın planlı kalkınması için önemli olduğunu vurguladı. Aksaray’da hızla büyüyen Organize Sanayi Bölgesinin Türkiye ekonomisine çok büyük katma değer kazandırdığının altını çizdi.