Bugün, 11 Temmuz 2020 Cumartesi


BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN BAŞARI TEMENNİLERİNDE BULUNDU

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN BAŞARI TEMENNİLERİNDE BULUNDU

 

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, 20 Haziran Cumartesi günü LGS sınavına girecek öğrenciler için yayınladığı mesajında başarı temennilerinde bulundu.

Yerel yönetimler olarak sınava hazırlık sürecinde gençlerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Dinçer yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı; ‘’Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz 8 yıl süren zorlu bir eğitim-öğretim sürecinin ardından hayal ettikleri geleceğe ulaşmanın ilk adımı olan Liselere Giriş Sınavına girecekler.

Değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları bu sınav da başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum.  Hepimizin arzusu, öğrencilerimizin eğitimlerine, meslek seçimlerinde kendilerine kolaylık sunacak bir kurumda devam etmeleridir. İleride sevdikleri bir meslek sahibi olmalarıdır. 

Yerel yönetimler olarak bayrak törenlerinde, sınava hazırlık kurslarımızda, kitap konaklarımızda ve kütüphanelerimizde bu zorlu süreçte öğrencilerimizin her zaman yanında olduk. Biz gençlerimizin vermiş olduğu emeğe şahitlik ettik. Emeklerinin karşılığını alarak hayallerine yaklaşmanın ilk adımı olan bu sınavı başarılı bir şekilde geride bırakacaklarına inanıyorum.’’ Dedi. 

  Sınav günü tüm vatandaşların duyarlı olması gerektiğini belirten Başkan Dinçer, sınava girecek tüm öğrencilere çalışmalarının karşılığını almaları temennisiyle zihin açıklığı ve başarı diledi.