Bugün, 22 Ekim 2020 Perşembe


BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, VALİ HAMZA AYDOĞDU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER, VALİ HAMZA AYDOĞDU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Valiler kararnamesi ile Aksaray’a atanan Vali Hamza Aydoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Valilik makamında yapılan görüşmede Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Vali Hamza Aydoğdu bir süre sohbet etti. Başkan Dinçer, Aksaray için birlikte hizmet etmekten büyük bir memnuniyet duyacağını ifade etti.

 

Aksaray’da hayata geçirdiği projeler ile yapacağı projeler hakkında bilgi paylaşan Başkan Evren Dinçer, Vali Hamza Aydoğdu’ya görevinde başarılar diledi. Ziyarete Belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.

 

Başkan Dinçer, misafirperverliğinden dolayı Vali Hamza Aydoğdu’ya teşekkür etti. Vali Aydoğdu ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

BAŞKAN DİNÇER’DEN MÜFTÜ HASAN HÜSEYİN GÜLLER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray İl Müftülüğü görevine başlayan Hasan Hüseyin Güller’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Müftüsü Hasan Hüseyin Güller ile bir araya geldi. Müftülük makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Dinçer, İl Müftüsü Hasan Hüseyin Güller’e yeni görevinde başarılar diledi. Her zaman istişareye ve işbirliğine hazır olduğunu belirtti. Başkan Dinçer’in ziyaretine Belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.

 

İl Müftüsü Hasan Hüseyin Güller ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.