Bugün, 7 Temmuz 2020 Salı


KAŞLI VE EKİBİ TÜRKİYE KAMU-SEN AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ, TÜRKAV AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ VE AKSARAY ÜLKÜ OCAKLARI BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

KAŞLI VE EKİBİ TÜRKİYE KAMU-SEN AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ, TÜRKAV AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ VE AKSARAY ÜLKÜ OCAKLARI BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

 

 

AKSARAY ÜLKÜ OCAKLARI İL TEŞKİLATINA BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

Aksaray MHP Milletvekili ve MHP İl ve ilçe teşkilatı  Aksaray Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhsin Arslan, İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen ve Merkez İlçe Başkanımız İrfan Çıtak ile birlikte, pandemi süreci nedeniyle tedbir amaçlı her yıl bayramın 2'ci günü yapılması gereken geleneksel bayramlaşma bugün ziyaret ederek, İl Teşkilâtı ile bayramlaşma gerçekleştirdik. 

Ben bu vesileyle İl Ocak Başkanımız nezdinde Şehit yuvası ocağımızda geleceğimizin teminatı olan tüm ülkü ocaklı kardeşlerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, rahmeti rahmana kavuşan tüm ülkücü Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkücü Gazilerimize de Allah'tan sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. 
 

Aksaray MHP Milletvekili ve MHP İl ve ilçe teşkilatı bir dizi bayram ziyaretlerinde bulundu.

Türkiye Kamu-Sen Aksaray İl Temsilcisi Sn. Taner Kara  ve bağlısı Şube Başkanları ile TÜRKAV Aksaray İl Temsilcisi Oğuz Aktaş Beyi, Mhp Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen,Aksaray Mhp Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak ve Il Ocak Başkanımız Muhsin Arslan ile birlikte ziyaret ettiler.Sosyal mesafeyi koruyarak geleneksel bayramlaşmayı yaptılar, kamuda çalışan personelin sorun, sıkıntı, özlük hakları ve çözümüne dair istişarelerde bulundular.

Aksaray Milletvekili Kaşlı yaptığı Açıklamada;bu vesileyle Kamu-Sen ve TÜRKAV Aksaray İl Temsilcileri  nezdinde kamuda çalışan tüm personelin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum dedi.