Bugün, 14 Temmuz 2020 Salı


KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KALKTIĞINDA VATANDAŞLARIMIZ İÇİN OLUŞTURDUĞUMUZ NEZİH ORTAMLARI HEP BİRLİKTE YİNE KULLANACAĞIZ

KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KALKTIĞINDA VATANDAŞLARIMIZ İÇİN OLUŞTURDUĞUMUZ NEZİH ORTAMLARI HEP BİRLİKTE YİNE KULLANACAĞIZ

Aksaray Belediyesi kavşak ve orta refüjlerde ağaçlandırma, çiçek dikimi, çim budama ve çeşitli peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

İlkbaharın gelişi ile birlikte iklim şartlarının verdiği elverişli şartları değerlendirerek şehre güzel görünümler kazandırma çalışmaları yürüten Aksaray Belediyesi birçok kavşak ve orta refüjde çalışma başlatmıştı.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yürüten Belediye ekipleri bugün Aksaray Lisesi önünde bulunan üçgen kavşakta çam ve çiçek dikimi yapıldı.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu açıklamalarda bulundu; ’’Korona Virüs tedbirlerinin kalkması ile birlikte dışarı çıkacak vatandaşlarımıza temiz ve nezih caddeler, parklar sokaklar yollar oluşturmak için ekiplerimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşaallah tedbirler kalktığında vatandaşlarımız için titizlikle oluşturduğumuz bu alanları hep birlikte kullanacağız. Aksaray Lisesi önünden bankalar caddesine bağlanan yolda bulunan kavşakta ekiplerimiz çam ve çeşitli süs bitkileri diktiler kavşak rengarenk bir görünüm kazandı.’’ Dedi.