Bugün, 15 Temmuz 2020 Çarşamba


MİLLETİMİZE AŞK İLE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Milletimize aşk ile hizmet ettiğimiz için hâlâ dimdik ayaktayız; inşallah aynı aşk ve inançla çalışmaya devam edeceğiz” dedi

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Milletimize aşk ile hizmet ettiğimiz için hâlâ dimdik ayaktayız; inşallah aynı aşk ve inançla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin hedeflerine ulaşması için birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Dün olduğu gibi bugünde teşkilatlar olarak el ele omuz omuza çalışacağız. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancım sonsuzdur. 2001 yılında başlayan kutlu yürüyüşte milletin gösterdiği istikametten asla ayrılmadık. Siyasetimizin merkezine insanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışından asla vazgeçmedik.”

“Milletimiz, bizim kendisinden başka güç kaynağımız ve kendisine hizmetten başka bir gayemiz olmadığını çok iyi biliyor ve görüyor” diyen Başkan Altınsoy, “Biz kalbimizi, kollarımızı ne kadar milletimize açtıysak, hamdolsun milletimiz de bize o kadar sahip çıktı. Bugüne kadar milletimize sadece daha çok demokrasi, özgürlük, hak, müreffeh bir hayat, daha fazla itibar ve imkân vaat ettik. Tüm bu alanlarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’yi nereden alıp nereye getirdiğimizi, insaf ve vicdan sahibi herkes görüyor” dedi.

AK Parti’nin kılavuz olarak sadece milleti aldığını dile getiren Altınsoy, “Milletin bize çizdiği yolda, ondan aldığımız yetkiyle ülkemize hizmet etmenin çabası içinde olduk. Elbette siyasi hayatımızda eksiklerimiz, hatta hatalarımız olmuş olabilir. Ama milletimiz, bizim kendisinden başka güç kaynağımız, kendisine hizmetten başka bir gayemiz olmadığını çok iyi biliyor, çok iyi görüyor. Ne diyordu rahmetli Muharrem Ertaş oğlu Neşat Ertaş’a: ‘Aşkınan çalışan yorulmaz.’ Eğer aşkınız, sevdanız varsa, o zaman yorulmazsınız. O zaman bu ülkeyi, bugün olduğu gibi ayağa kaldırırsınız. Biz de, aşk ile çalıştığımız, milletimize aşk ile hizmet ettiğimiz için hala dimdik ayaktayız. Tüm teşkilat kademelerimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle, inşallah aynı aşkla, aynı sevdayla, aynı inançla çalışmaya devam edecek, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize de bu şekilde ulaşacağız.” 28.01.2020

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI

HÜSEYİN ALTINSOY