Bugün, 6 Temmuz 2022 Çarşamba


SPOR VE SPORCULAR ŞEHRİMİZE HER ZAMAN KATKI SAĞLIYOR

SPOR VE SPORCULAR ŞEHRİMİZE HER ZAMAN KATKI SAĞLIYOR

Türkiye Voleybol Federasyonu Misli.com Sultanlar Liginde şehrimizi temsil eden Kuzeyboru Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı ve teknik heyetiyle birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kuzeyboru voleybol takımı ve teknik heyetini Belediye meclis salonunda kabul etti.

 

Sporun ve sporcunun bir şehrin tanıtımına ve geleceğine büyük katkılar sağladığını ifade eden Başkan Dinçer, “Bizler her zaman söylüyoruz. Spor ve sporcunun yanındayız ve destekçisiyiz” ifadelerini kullandı.

 

Kuzeyboru’nun maçlarını takip ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “Kuzeyboru, şehrimizin takımı. Sizin başarınız bizim başarımızdır. Sizler her galibiyet aldığınızda mutlu olup gururlanıyoruz. Bizim belediyemizin takımları da var. Futbolda 3. Ligdeyiz. Geçen sezon play offlara kadar yükseldik. Paralimpik basketbol takımımız var. Bayan hentbol takımız var. İyi bir mücadele sergiliyorlar. Bireysel alanda değişik spor dallarında başarılı sporcularımızda var. Komşu illere baktığımızda biz çok iyi bir noktadayız. Aksaray’ımızda sporun daha iyi bir noktaya gelmesi ve gelişmesi için üzerimize düşen ne varsa desteklemeye hazırız” dedi.

 

Başkan Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtirken Kuzeyboru yönetimi, yakın ilgiden dolayı teşekkür etti. Takım kaptanı ziyaretin anısına Başkan Dinçer’e, Kuzeyboru logosu işlemeli çini tabak takdim etti.