Bugün, 28 Eylül 2021 Salı

Ali Genç


CUMHUR’UN BAŞKANI’NIN ÇAĞRISIYLA EN MODERN SİLAHLARA KARŞI İMANIYLA KAZANDIĞI ZEFER! 

CUMHUR’UN BAŞKANI’NIN ÇAĞRISIYLA EN MODERN SİLAHLARA KARŞI İMANIYLA KAZANDIĞI ZEFER! 


   Önce kişi hangi din, mezhep ve meşrep ile ırktan soydan olursa olsun aklı izanı ve vicdanı olan 15 Temmuz un başarısının istisnasız olarak öncelikle kadim insanlık tarihi boyunca silahlı güçlere karşı kazanılan ilk ve tek eşsiz kahramanlık destanı olduğunu kabul etmeli.!!! 

   Çünkü yeryüzünde kadim tarihin başlangıcından 15 Temmuz 2016 Cuma gününe kadar böylesine kahramanlıkla yazılan ikinci bir destana insanlık alemi tarafından şahit olunmadı. 

    Elbette ki yeryüzündeki birçok ülkede kadim tarihin başlangıcından günümüze kadar demokrasi ile insan hakları ve insanın yaratılışına uygun şekilde yaşamasını sağlayacak fikir ve inanç hürriyeti ile müteşebbislik hürriyetinin elde edilmesi  için verilen birçok başarılı çaba oldu ve bu çabanın sonuncunda elde edilen kazanımlar oldu. 

   Fakat yeryüzünde kesinlikle ve kesinlikle emperyalistlerin emrinde olan bir kısım Silahlı Kuvvetler mensubu olan hainler tarafından kara ve havada kullanılan en modern araçlarla saldırılan ve gözlerini kırpmadan sivilleri öldüren kendi meclisini bombalayanlara karşı  siviller tarafından vatanın bölünmesini önleyen zaferle sonuçlanan tek milli mücadele destanı 15 Temmuz destanıdır.!!!.  

CUMHURBAŞKANI’NIN ÇAĞRISINA UYAN CUMHUR İMANLI SİNESİNİ SİPER EDEREK ELLERİNDEKİ AL BAYRAKLARLA EN KIYMETLİ VARLIĞI OLAN CANINI SEVE, SEVE VEREREK 15 TEMMUZ KAZANILDI!!! 

    Liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın çağrısıyla ülkemizin 81 ilinin ve ilçelerinin tamamı ile hatta belde ile köylerinin meydanlarına inenler bunu bilinçsiz şekilde yapmadılar. 

  Yapılan çağrıya tereddütsüz olarak uyarak ellerinde en modern silahlar olan ve bu silahların kullanılması eğitimini de alanlara karşı eylem yaptıklarını ve bu silahlara sahip olanların kendilerini durdurabilmek için kullanabileceğini de ve bu silahlarla yapılacak saldırıda tatlı canlarının alınabileceğinde bile bile sokaklar ve meydanlara indiler. 

ZAFER ALLAH(C.C.) IN  CUMHURA VERDİĞİ İMAN, DARBECİLERİN İSE KALPLERİNE VERDİĞİ KORKUYLA VE ONLARI ŞAŞIRTARAK ERKEN DAVRANMALARINI SAĞLAMASIYLA 15 TEMMUZ ZAFERİ KAZANILDI!!! 

 Allah(c.c.) göstertmedi, göstertmesinde eğer ki   bu alçak ve hain bölücüler tarafından o alçak kalkışma başarılabilselerdi neticesi ülkemizin bir bölümünün Emperyalistlere ve onların taraftarlarına peşkeş çekilmesiyle sonuçlanacaktı. 

  Bunun başarılması halinde 2002’den  o zamana kadarki sağlanan demokratik haklar ile insan ve fikir ile inanç hürriyeti konusundaki kazanımların tamamının elimizden alınacağı kalkışma istisnasız olarak bunun imanla engellendiği yeryüzündeki ikinci eşi ve benzeri olmayan zaferidir.!!! 

   Mevla’mızın Müslüman milletimizin kalbine verdiği iman ve bu imandan gelen cesaretin yanında milletimizin ekmeğini yiyen kahraman ordumuzun elbiselerini giyen hainlerin ise kalbine korku vermesinin yanında darbe saatini insanların daha istirahate çekilmeden öncesine çekmelerine sebep olmalarını sağlayacak şaşırtmasıyla bu alçakça teşebbüs Milletimizin imanında boğuldu. 

    Başta bu alçak darbeyi canını vereceğini bilerek hain komutanı öldürdükten sonra şahit edilmesiyle bu alçakların başarılının engellenmesinde mihenk taşı görevini yerine getiren Ast Subay Ömer Halisdemir ve millet düşmanı cuntacıların hain emellerine ulaşmalarında en önemli engel olarak  gördükleri Gölbaşı Özel Harekat merkezini bombaladıklarında şehit olan Emniyet müdür  hemşerimiz Önder Güzel ile birlikte bu hainliği engellemek için ülkemizin her yerinde canlarını feda ederek şehit olan Polis ve  askerlerimizin  imanlarıyla tatlı canlarını seve seve heba eden 251 Şehit ve 3000 civarındaki Gazimizin bu samimi çabalarıyla elde edilen zaferle aynı anda hainlerin nihai hedefi olan ülkemizin parçalanmasının da önüne geçildi. 

O GECE CUMUHURBAŞKANIN ÇAĞRISIYLA 81 İLDE MEYDANLARA İNEN TÜM VATANDAŞLAR GAZİDİR!! 

   Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırımın çağrısıyla “Konu vatan olunca geriş teferruattır” bilinciyle ülkemizin 81 ilinde meydanlara ve önemli yerlere toplanan vatandaşlarımızın tamamının da muharip gazi görevini ifa ettiği bu samimi ve azimli çabayla ulaşılan zaferle elde edilen kazanımların gelişerek kıyamete kadar milletimizin birlik ile dirliğine ve bu dirlik ile oluşacak iriliğine vesile olması dileğiyle  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 5. yıldönümünü Şehitlerimizin ruhlarının şad, Gazilerimizin ise imanlı sağlık bir ömür sürmeleri dileğiyle tebrik ediyorum. 

    Rabbim yar ve yardımcımız olsun.