Bugün, 27 Ocak 2021 Çarşamba

mehmet mücahit mercan


TARİKATLARI HİÇE SAYMAK MİLLETİN MANEVİ DEĞERLERİNİ HİÇE SAYMAKTIR

TARİKATLARI HİÇE SAYMAK MİLLETİN MANEVİ DEĞERLERİNİ HİÇE SAYMAKTIR


Zamanında olduğu gibi günümüzde'de gerçek islam ilim yuvaları olan tarikatlara saldırılar malesef başladı.Dengesizin biri giyiyor cübbeyi,uzatıyor sakalı yapıyor her türlü oyunu ve düzeni ondan sonra gerçek Allah ve resülü yolunda giden ülkesini ve memleketini seven tarikatlara dil uzatılıyor.Zaten masonların ve kafirlerinde amacı bu bunlar gibilerini ortaya çıkartarak insanları islamiyetten soğutma ve uzaklaştırma politakası gerçekleştiriliyor.

Sen nasıl hiçe sayacaksın yunus emre ve hocası taptuk emreyi,Sen nasıl hiçe sayacaksın somuncu baba şeyh hamidi veliyi,Sen nasıl hiçe sayacaksın hacı bayram veliyi yani bunun gibi bir çok erenlerin zamanında olduğu gibi günümüzde!de erenler ve Allah dostları vardır.Ama sahte olan görünüm bakımında aldatan ve tarikat görünümünü taklit eden kişiler yüzünden insanları ve  müslümanları uzaklaştırma politikası ve masonluk hizmetidir.Her önüne gelene Eren ve Allah dostu denirse sonucu bu olur.Müslüman uyanık olur.

Ama asıl Allah dostu ve erenleri dışlamak bu milletin manevi değerlerini hiçe saymak olur.Gerçek Allah dostları zaten Allah ve resullü yolunda giden zevk ve sefadan uzak dünyaya tamah etmeyen kişilerdir.

Hiç bir kurumun veya bir yerin yaptığı hatayı başka bir yere mal edeni gördünüzmü? ben görmedim.Ama malesef bu gibi masonluk olayları yüzünden sahte şehy görünümlü kişilerin hataları başka tarikat ve Allah dostlarına mal ediliyor.İşin özü ve kısası müslüman aldanmamalı Allah ve Resulü yolunda gidip gitmediğine bakmalı gerçek Allah dostlarına dil uzatmamalıdır.

Sizin Öncellikle Rabbime Emanet ediyorum bir daha yazımda rabbim nasip ederse görüşmek dileğiyle